Zawiszy Czarnego 35, pokój 1-osobowy nr 5

Zawiszy Czarnego 35 , Łódź

Pokój
 prywatny
Pokój prywatny
dla 
1 osób|dla 
1 osoby|dla 
1 osób|dla 
1 osób
dla 1 osoby
mieszkanie 
6 pokojowe
mieszkanie 6 pokojowe
Dostępne
 od
Dostępne od 01/08/2024

Opis

Spokojne mieszkanie w bloku bardzo blisko centrum. Funkcjonalne i przytulne pokoje jednoosobowe – każdy zamykany na oddzielny klucz.

Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Do dyspozycji jest również bezpłatny i szybki Internet WiFi. Wszystkie media są wliczone w cenę podaną w ofercie (prąd, woda, gaz, Internet, opłaty do Wspólnoty).

Mieszkanie składa się z 5 pokoi jednoosobowych. Jest w pełni wyposażone we wszystkie sprzęty potrzebne do życia i mieszkania.

Dokładny adres to ul. Zawiszy Czarnego 35 w Łodzi.

Lokalizacja to styk Centrum z historyczną dzielnicą Bałuty. Drepcząc 5 minut spacerem dojdziemy do najstarszego i największego łódzkiego targowiska, które jest prawdziwym rarytasem dla miłośników świeżych produktów spożywczych! Kawałek dalej znajdziemy największe centrum handlowo - rozrywkowe Łodzi - Manufaktura.

Blisko UŁ Ek-soc - ok 1,5 km - kilkanaście min pieszo. Świetny dojazd dla studentów UMED, i . Bardzo dobre miejsce dla studentów ASP (wydziały są kilka minut pieszo). Również jest bardzo blisko do Manufaktury i Piotrkowskiej (ok 1,5 km - kilkanaście minut pieszo). Miejsce jest świetnie skomunikowane z każdą częścią miasta, w pobliżu znajduje się wiele sklepów, m.in. sklepy spożywcze, żabka i inne.

Przedstawiany pokój jest w pełni wyposażony, jest w nim w łóżko, szafę, biurko z krzesłem, regał na książki oraz suszarkę na ubrania (dla każdego lokatora osobna).

Na wyposażeniu kuchni są między innymi sztućce, garnki, kubki, talerze, inne niezbędne akcesoria oraz niezbędny sprzęt AGD, między innymi lodówka z zamrażarką, kuchenka, czajnik, mikrofalówka. Na wyposażeniu mieszkania znajduje się między innymi pralka, żelazko, deska do prasowania.

Zapraszamy kontaktu i wynajęcia pokoju!

Liczba pokoi
6
Liczba łazienek
jedna
Rodzaj ogrzewania
Miejskie
Dzielnica
Łódź - Bałuty
Obecni lokatorzy
2 3
Preferowani najemcy
- Studenci - Osoby pracujące

Wyposażenie

Mikrofalówka
Mikrofalówka
Pralka
Pralka
Bezpłatny parking
Bezpłatny parking
Wyposażenie kuchni
Wyposażenie kuchni
Internet
Internet 200 Mb/s

Wskaźniki ze świadectwa charakterystyki energetycznej: EU:72.62, EK:96.47, EP:81.71, Uoze:0, Eco2:0.03

Opłaty i sposób rozliczania

Miesięczny czynsz
670
Kaucja :
Wymagana
Rachunki
+ 250

Rachunki zawierają

InternetWodaPrądGazOgrzewanieCzynsz administracyjny

Opcje cenowe

Cena podstawowa: 670

Dostępne od

kalendarz aktualny
kalendarz aktualny

Obejrzyj nieruchomość

room photoroom photoroom photoroom photoroom photoroom photoroom photoroom photoroom photoroom photoroom photoroom photoroom photoroom photoroom photo

Lokalizacja

Zawiszy Czarnego 35, pokój 1-osobowy nr 5

670 / miesiąc

Rachunki: 250